O nás

About usBlackjack je jednou z najelegantnejších kartových hier, ktorého história siaha až do 15. storočia nášho letopočtu. Náš portál Blackjack.sk vznikol preto, aby sme všetkým ľudom, ktorí sa chcú bližšie zoznámiť s touto fascinujúcou kartovou hrou priniesli všetky dôležité informácie a pomohli im tak spraviť prvý krôčik k tomu, aby sa z nich stali úspešní hráči, ktorí sa budú vedieť nielen patrične zabaviť hraním blackjacku, ale budú si vedieť privyrobiť slušnú čiastku vďaka vysokým výhram, či dokonca možno v budúcnosti získajú výnimočný sociálny štatút vďaka prestíži, ktorú im táto hra môže a dokáže priniesť.

Preto ak vás zaujíma, aké stratégie sa dajú v tejto kartovej hre použiť, ako sa počítajú karty v blackjacku, ktoré online kasína ponúkajú tie najlepšie bonusy alebo príležitosti na hranie blackjacku, ste na správnej adrese a veľmi radi vám to prezradíme.

Naším hlavným redaktorom je Tibor Valek, ktorý sa od nepamäti pokúšal vymyslieť nové a zaručené postupy ako zvíťaziť v blackjacku nad krupiérom a treba uznať, že dnes je z neho jeden z popredných hráčov tejto kartovej hry, ktorý pokiaľ sedí za blackjackovým stolom, tak naozaj vie, čo robí.

Okrem Tibor na náš portál samozrejme prispieva ešte množstvo iných redaktorov, ktorí denne skúmajú tie najlepšie online kasína a posudzujú tie najnovšie a najlepšie akcie, ktoré tieto kasína ponúkajú.