Promo akcie: Štedrý uvítací bonus a mnoho ďalších motivačných bonusov počas pravidelných návštev kasína.
Software: Profesionálne herné prostredie od spoločnosti Chartwell dotvára dojem kasína novej generácie.
Spôsoby platby: Variabilita pri výbere platieb, maximálna bezpečnosť a rýchle prevody.
Celkový dojem: Spoločnosť, ktorá presadzuje kvalitu a klientom poskytuje výborné skúsenosti v online hernom svete.

DOXXbet

Spoločnosť DOXXbet je, nielen na slovenskom trhu, veľmi obľúbeným prevádzkovateľom online hier. Svojich klientov láka zaujímavými bonusmi, výbornou zákazníckou podporou, bezpečnými platobnými metódami a mnohými ďalšími zaujímavosťami. Všetky výhody, ktoré spoločnosť DOXXbet ponúka, môžu využívať len registrovaní užívatelia. Registrácia je veľmi jednoduchá, ak máte viac ako 18 rokov a v banke otvorený účet, nič vám na ceste za hraním online nebráni.

Výborne prepracovaný dizajn a menu v slovenskom jazyku pohľadia dušu každého návštevníka tohto internetového kasína. Pokiaľ je vám čokoľvek nejasné, stačí kliknúť na odkaz “Nápoveda” a v prehľadných bodoch nájdete vysvetlenie ku každej možnej otázke. Ak by ste predsa len stále potrebovali pomôcť, neváhajte využiť “Livechat”, kde vám pracovníci zákazníckej podpory ochotne odpovedajú na akékoľvek otázky. Zákaznícka podpora promptne reaguje na vaše otázky, komunikovať môžete aj v slovenskom jazyku, a to viacerými spôsobmi, ktoré nájdete po kliknutí na odkaz “Kontakty”.

Spektrum hier je takpovediac nekonečné, nakoľko spoločnosť do obehu uvádza stále nové a nové hry. Prehľadný zoznam nájdete v menu kasína a podkategóriách – Nové, Kartové hry, Stolové hry, Novomatic, Automaty, Video Poker, Ostatné a Obľúbené.

Oslovia vás aj rôzne bonusy, atraktívny Vstupný bonus až do výšky 30€, či Partnerský program – Zaregistruj priateľa. Počas celého roka sú portálom organizované zaujímavé súťaže, v ktorých klienti môžu získať atraktívne finančné odmeny alebo hodnotné ceny. Potešia vás aj Týždenné a Mesačné bonusy, Reload Bonus alebo VIP Program.

DOXXbet ponúka aj autentický zážitok z hry v Live kasíne, kde sa vám pri hre venuje krupiér naživo. Blackjack je práve jedna z hier, ktorú si v Live kasíne môžete zahrať.  Dovolíme si tvrdiť, že po tejto skúsenosti si už len ťažko budete zvykať na klasické hry.

Samozrejmosťou v DOXXbet je maximálne bezpečná platba, minimálne poplatky a rýchle prevody podľa vám vyhovujúceho spôsobu, či už kreditnou kartou, bankovým prevodom alebo platbou cez elektronickú peňaženku.

Návšteva DOXXbet Kasíno

Skvelé vlastnosti

  • profesionálne prostredie
  • široká variabilita hier
  • promptné riešenia problémov zákazníckou podporou
  • live kasíno

Nie je tak skvelé vlastnosti

  • konkurenčné kasína vedia ponúknuť vyšší uvítací bonus